Cafe Euro: Transmisja na Polsatsport.pl i sportowych antenach Polsatu

Piłka nożna
Cafe Euro: Transmisja na Polsatsport.pl i sportowych antenach Polsatu
fot. Polsat Sport
Cafe Euro: Transmisja na Polsatsport.pl i sportowych antenach Polsatu.

Od 11 czerwca do 11 lipca odbywać się będzie najważniejsza impreza piłkarska w tym roku - Euro 2020. Na Polsatsport.pl oraz na sportowych antenach Polsatu pokazywać będziemy codziennie dwa magazyny "Cafe Euro". Pierwszy o godzinie 8:00, a drugi po ostatnim meczu każdego dnia (około godziny 23:00).

Euro 2020 jest jedyne w swoim rodzaju pod wieloma względami. Impreza miała się odbyć w 2020 roku, ale z powodu pandemii koronawirusa przełożono ją na 2021. Po raz pierwszy w historii turniej nie będzie miał jednego lub dwóch gospodarzy, a imprezę będzie gościć 11 miast.

 

Zobacz także: Arkadiusz Milik skomentował wypadnięcie z kadry na Euro 2020. Emocjonalny wpis

 

Po raz czwarty w historii na mistrzostwach Europy zobaczymy reprezentację Polski. Biało-Czerwoni w grupie zmierzą się ze Słowacją (14 czerwca), Hiszpanią (19 czerwca) oraz Szwecją (23 czerwca). Awans do 1/8 finału wywalczą sobie dwie pierwsze drużyny z każdej z sześciu grup, a także cztery najlepsze ekipy z trzecich miejsc.

 

Każdego dnia w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl kibice będą mogli zobaczyć dwa magazyny poświęcone Euro 2020. W Cafe Euro gościć będziemy ekspertów, dziennikarzy oraz byłych piłkarzy i trenerów. 

 

Cafe Euro codziennie o 8.00 oraz po ostatnim meczu dnia (około godziny 23) na Polsatsport.pl oraz na sportowych antenach Polsatu.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie