Siatkarze Vervy skomentowali zmianę właściciela klubu: W końcu jakieś konkrety

Siatkówka
Siatkarze Vervy skomentowali zmianę właściciela klubu: W końcu jakieś konkrety
fot. Polsat Sport

Zakończono proces zmian właścicielskich klubu PlusLigi, który nosił do niedawna nazwę Verva Warszawa Orlen Paliwa. Tę sprawę skomentowali w studiu Polsatu Sport siatkarze stołecznej drużyny Andrzej Wrona i Igor Grobelny.

Jak poinformował w oficjalnym komunikacie klubu dotychczasowy właściciel Bertrand Jasiński, 100 procent udziałów w prowadzącej klub spółce Projekt Warszawa nabył Grzegorz Pawlak.

 

Zobacz także: Nowy właściciel klubu siatkarskiego z Warszawy

 

Sprawę zmiany właściciela klubu skomentowali w studiu Polsatu Sport dwaj siatkarze warszawskiej drużyny.

 

– W końcu jakieś konkrety. Od grudnia trochę nas wszystkich zwodzono i każdy kolejny tydzień miał być tym decydującym. Czekaliśmy na konkrety i w końcu one nadeszły wraz z komunikatem klubu i jesteśmy teraz weselsi... Myślę, że możemy rozpocząć przygotowania do kolejnego sezonu – powiedział środkowy i kapitan Andrzej Wrona.

 

– Mam kontrakt z drużyną z Warszawy, więc na pewno zostanę. Również czekałem na tę wiadomość, bo trochę stresu było – zaznaczył przyjmujący Igor Grobelny.

 

– Oprócz komunikatu, który wszyscy mogli przeczytać, dostaliśmy niewiele bardziej wylewną wiadomość na grupie od byłego już właściciela. Poinformował, że tak jak obiecał, oddaje klub w dobre ręce i Warszawa będzie miała spokojną przyszłość w PlusLidze. Podobno na dniach mamy poznać osobiście nowego właściciela – dodał Wrona.

Siatkarzy o przyszłości klubu z Warszawy:

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Kanada - Kuba 3:2. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie