Euro 2020: Maciej Rybus na konferencji reprezentacji Polski. Transmisja i stream online

Piłka nożna
Euro 2020: Maciej Rybus na konferencji reprezentacji Polski. Transmisja i stream online
Fot. PAP
Maciej Rybus

W piątek odbędzie się konferencja prasowa reprezentacji Polski, w trakcie której na pytania dziennikarzy odpowie obrońca Biało-Czerwonych Maciej Rybus. Transmisja i stream online konferencji prasowej reprezentacji Polski od godz. 11:30 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Już w piątek w Centrum Medialnym reprezentacji Polski na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbędzie się kolejna konferencja prasowa naszej kadry. Zawodnikiem, który odpowie na pytania dziennikarzy, będzie obrońca Biało-Czerwonych i rosyjskiego Lokomotiwu Moskwa Maciej Rybus.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie tylko Paulo Sousa. Portugalczycy w roli trenerów innych reprezentacji na wielkich imprezach


Konferencja będzie jedną z ostatnich przed wielkim testem reprezentacji Polski na EURO 2020. Już w poniedziałek 14 czerwca Biało-Czerwoni zmierzą się ze Słowacją w meczu pierwszej kolejki europejskiego turnieju. Spotkanie odbędzie się w Sankt Petersburgu. 19 czerwca w Sewilli rywalem Polaków będzie Hiszpania, a cztery dni później ponownie w Rosji zmierzą się ze Szwecją.


Aktualnie Biało-Czerwoni przebywają w Sopot Marriott Resort & Spa, który do końca rywalizacji w mistrzostwach Europy będzie miejscem pobytu reprezentacji Polski. Polacy będą trenować na Polsat Plus Arenie Gdańsk.


Transmisja i stream online konferencji prasowej reprezentacji Polski od godz. 11:30 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie