Liga Narodów: Sędzia oberwał w twarz po uderzeniu polskiego siatkarza w meczu z Brazylią (WIDEO)

Główny arbiter spotkania Polski z Brazylią w ramach Ligi Narodów nie będzie najlepiej wspominał jednej z akcji w drugim secie meczu. Obrona Kamila Semeniuka sprawiła bowiem, że oberwał piłką w twarz.

Do sytuacji doszło przy punkcie na 8:7 w drugim secie. Damian Wojtaszek obronił atak Brazylijczyka, a Semeniuk starał się utrzymać piłkę w grze, podbijając ją nogą. Trafił jednak... w sędziego. Na szczęście arbitrowi nic się nie stało i skwitował całą sytuację szerokim uśmiechem.

W drugim secie ostatecznie triumfowali Brazylijczycy, którzy wygrali 28:26.