Liga Narodów siatkarzy: Australia - Włochy. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Australia i Włochy zmierzą się w meczu 9. kolejki Ligi Narodów siatkarzy. Zdecydowanym faworytem są Włosi, bowiem ich rywale nie wygrali jeszcze ani jednego spotkania. Relacja i wynik na żywo meczu Australia - Włochy od godz. 16:30 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne spotkanie w Lidze Narodów siatkarzy. W meczu 9. kolejki zobaczymy Australię i Włochy, którzy nie zachwycają w tegorocznej edycji.


Włosi, którzy w Rimini występują w składzie dalekim od optymalnego, zajmują 11. miejsce w tabeli i mają na koncie zaledwie trzy zwycięstwa. W ostatniej kolejce ulegli 2:3 Japonii.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zdecydowane zwycięstwo polskich siatkarzy w meczu z Holandią


Australijczycy są "czerwoną latarnią" tegorocznych rozgrywek, bowiem po ośmiu kolejkach nie mają na swoim koncie nawet punktu. Bilans setów 2:24 chyba najlepiej obrazuje formę drużyny z antypodów, więc trudno spodziewać się, aby także w tym meczu było inaczej.


Liga Narodów siatkarzy jest organizowana przez FIVB od 2018 roku, jako kontynuacja rozgrywanej w latach 1990–2017 Ligi Światowej. Dwie dotychczas rozegrane edycje wygrała Rosja (2018, 2019). W 2020 roku impreza została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 odbywa się we włoskim mieście Rimini w "bezpiecznej bańce".


Relacja i wynik na żywo meczu Australia - Włochy od godz. 16:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze