Liga Narodów siatkarzy: Japonia - Argentyna. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Japonia i Argentyna zmierzą się w meczu 9. kolejki Ligi Narodów siatkarzy. Obie ekipy plasują się środku tabeli, ale nieco lepiej radzą sobie Japończycy. Relacja i wynik na żywo meczu Japonia - Argentyna od godz. 13:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne spotkania Ligi Narodów! Tym razem w piątkowej serii 9. kolejki zobaczymy starcie Japonii i Argentyny. Która z reprezentacji wygra i nawiąże walkę o miejsce w pierwszej czwórce?


ZOBACZ TAKŻE: Siatkarze Vervy skomentowali zmianę właściciela klubu. "W końcu jakieś konkrety"


Argentyna po ośmiu kolejkach ma na koncie zaledwie trzy zwycięstwa, a dobre spotkania przeplata porażkami. Tak było w przypadku meczów ze Słoweńcami (0:3) oraz Włochami (0:3) przed którym Argentyńczycy wygrali z Holandią 3:0. W ostatniej kolejce "Albicelestes" pewnie pokonali Australię 3:0. Tym razem wyzwanie będzie jednak znacznie większe.


Japonia ma na koncie cztery wygrane i trzy porażki. W ostatnich kolejkach reprezentanci Kraju Kwitnącej Wiśni mieli spore problemy z utrzymaniem formy na tle wymagających rywali. Przegrywali kolejno z Serbią 1:3, Brazylią 0:3 oraz Francją 2:3. Przełom przyszedł w środę gdy Japończykom gładko uległa Australia (3:1).


Liga Narodów siatkarzy jest organizowana przez FIVB od 2018 roku, jako kontynuacja rozgrywanej w latach 1990–2017 Ligi Światowej. Dwie dotychczas rozegrane edycje wygrała Rosja (2018, 2019). W 2020 roku impreza została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 odbywa się we włoskim mieście Rimini w "bezpiecznej bańce".


Relacja i wynik na żywo meczu Japonia - Argentyna od godz. 13:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze