Liga Narodów: Wściekły Michał Kubiak po straconym punkcie. Wykopał piłkę w trybuny (WIDEO)

Reprezentant Polski Michał Kubiak po nieudanej akcji wykopał piłkę w trybuny.

W drugim secie meczu 9. kolejki turnieju Ligi Narodów Polski z Brazylią (0:3) doszło do nietypowego zachowania ze strony Michała Kubiaka. Reprezentant Polski po nieudanej akcji wykopał piłkę w trybuny.

W połowie drugiego seta przy wyniku 15:15 Kubiak serwisem wprowadzał piłkę w grę. Brazylijczykom udało się odebrać zagrywkę i wyprowadzić akcję, która zakończyła się atakiem z lewego skrzydła.

Damian Wojtaszek starał się obronić atak najlepiej jak potrafi, jednak nie udało mu się przyjąć w punkt. Piłka leciała wysoko w kierunku przeciwnym do siatki. Kubiak zerwał się w pogoń za nią, jednak diametralnie zwolnił tempo biegu tuż przez banerem. Po chwili zorientował się, że miał jeszcze miejsce na to, aby piłkę przyjąć. Zdenerwowany siatkarz wykopał piłkę w trybuny.