Liga Narodów siatkarek 2021: Wyniki meczów 11. kolejki

W niedzielę rozegrano mecze VNL 2021. Reprezentacja Polski wygrała z Tajlandią 3:0. Sprawdź wyniki meczów 11. kolejki Ligi Narodów siatkarek.

Niedzielną rywalizację rozpoczęła konfrontacja Turcji z Belgią, zakończone zdecydowanym zwycięstwem Turczynek 3:0. Również w trzech setach Stany Zjednoczone rozstrzygnęły rywalizację z Japonią.

Holandia wygrała z Włoszkami po tie-breaku (15:10). Rosja rozgromiła Kanadę 3:0, a szczytowym osiągnięciem ekipy spod znaku Klonowego Liścia było 15 oczek wywalczonych w pierwszym secie.

Korea Południowa dość niespodziewanie pokonała 3:1 reprezentację Serbii. To drugie zwycięstwo Koreanek w tym turnieju. Niespodzianki nie było natomiast w starciu Polska – Tajlandia, wygranym przez Polki w trzech setach.