Polska – Słowacja. Najważniejsze momenty (ZDJĘCIA)

Piłkarze reprezentacji Polski przed meczem grupy E mistrzostw Europy 2020 ze Słowacją.

Polska – Słowacja (1:2) to pierwszy mecz w grupie E turnieju Euro 2020. Podopieczni trenera Paulo Sousy zmierzyli się z rywalami na stadionie w Sankt-Petersburgu. Zobacz najważniejsze momenty tego spotkania.

W pierwszym meczu grupy E Euro 2020 Polska przegrywała do przerwy ze Słowacją 0:1. Słowacy uzyskali prowadzenie po samobójczej bramce Wojciecha Szczęsnego w 18. minucie. Wyrównującego gola strzelił Karol Linetty tuż po wznowieniu gry – w 46. minucie. W 62. minucie czerwoną kartkę za drugą żółtą otrzymał Grzegorz Krychowiak. Wynik meczu na 1:2 ustalił Milan Skriniar w 69. minucie.

Piłkarze reprezentacji Polski podczas rozgrzewki przed meczem ze Słowacją. / fot. Cyfrasport