FEN 35: LOTOS Fight Night: Patryk Duński zmierzy się z Kamilem Łebkowskim

Sporty walki
FEN 35: LOTOS Fight Night: Patryk Duński zmierzy się z Kamilem Łebkowskim
Fot. Materiały prasowe
Patryk Duński zawalczy z Kamilem Łebkowskim na FEN 35.

Patryk Duński (6-5-1, 2 KO, 2 SUB) podejmie Kamila Łebkowskiego (18-10, 9 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 35: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbędzie się 26 czerwca w Amfiteatrze w Ostródzie.

Duński na zawodowstwie przebywa od 2014 roku, reprezentuje klub Arachion MMA Iława i ma 28 lat. W ostatnim pojedynku pokonał przez poddanie Macieja Kalicińskiego, wcześniej w premierowej odsłonie znokautował Davita Karapetiana. Duński w 2018 roku zremisował z Hubertem Sulewskim, a wcześniej mierzył się ze znanymi z klatki FEN zawodnikami - Danielem Rutkowskim, Kacprem Formelą czy Damianem Frankiewiczem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska: Wyniki 

 

Łebkowski w październiku 2018 roku po bardzo dobrym pojedynku wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Łukaszem Demczurem. Wcześniej toczył znakomite boje z Gabrielem Silvą i Daguirem Imavovem, na rozkładzie ma byłego zawodnika UFC, Piotra Hallmanna. Łebkowski jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w historii FEN. Bohater wielu walk wieczoru 26 czerwca po raz drugi wystąpi przed ostródzką publicznością.

 

Bilety na galę FEN 35 kupić można na Eventim.

 

FEN Social Media:

 

Facebook

Instagram

Twitter

TikTok

YouTube

Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie