Mocne słowa Andrzeja Niedzielana po meczu ze Słowacją: Polacy przegrali już w tunelu

Piłka nożna
Mocne słowa Andrzeja Niedzielana po meczu ze Słowacją: Polacy przegrali już w tunelu
fot. PAP
Polacy przegrali ze Słowakami 1:2.

To nie był wymarzony początek reprezentacji Polski na Euro 2020. Biało-Czerwoni po mizernej grze przegrali ze Słowacją 1:2 i mocno skomplikowali sobie sytuację w kontekście wyjścia z grupy. W Cafe Euro ekspert Polsatu Sport Andrzej Niedzielan w mocnych słowach wypowiedział się na temat naszej kadry.

Nasi kadrowicze w pierwszej połowie stracili gola, aby tuż po przerwie doprowadzić do wyrównania. Gdy wydawało się, że Biało-Czerwoni pójdą za ciosem, czerwoną kartkę za drugą żółtą ujrzał Grzegorz Krychowiak, a niedługo później Słowacy zdobyli bramkę na wagę triumfu. Niedzielan ma duże zastrzeżenia do Polaków także w kontekście ich mentalności.

 

Zobacz także: Polska - Słowacja: Koszmarny początek Euro 2020! Porażka Biało-Czerwonych

 

- Pytanie czy zawodnicy nie byli przemotywowani? To słowo klucz w kontekście takiego turnieju. Ta mowa ciała, niepewność zwłaszcza Kamila Jóźwiaka, jego błądzący wzrok. W takim nazewnictwie bokserskim Polacy przegrali to "face to face" już w tunelu. Pytanie czy trener Paulo Sousa to wizjoner czy trochę blefuje? Pięknie mówi, pięknie opowiada, nie zawsze odpowiada na pytania na konferencji prasowej. Chce nas przekonać, że my jesteśmy w stanie grać trzema obrońcami. Nie wiem czy mając duży turniej, kilka meczów, żeby sprawdzić swój system, zmiana systemu w tak kluczowym momencie może się powieść - powiedział były reprezentant Polski.

 

Polacy kolejny mecz na Euro 2020 zagrają już 19 czerwca w Sewilli przeciwko Hiszpanii.

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie