Polska - Słowacja: Zbigniew Boniek skomentował porażkę Biało-Czerwonych

Piłka nożna
Polska - Słowacja: Zbigniew Boniek skomentował porażkę Biało-Czerwonych
fot. PAP
Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, skomentował porażkę reprezentacji Polski ze Słowacją na otwarcie Euro 2020.

Przypomnijmy - Słowacy wygrali 2:1, a podopieczni Paulo Sousy musieli radzić sobie w osłabieniu po czerwonej kartce Grzegorza Krychowiaka. Po spotkaniu Boniek zamieścił na swoim twitterowym profilu wpis, w którym skomentował falstart w mistrzowskim turnieju.

ZOBACZ TAKŻE: Twitter po Polska - Słowacja: Brzęczek by tego nie przegrał

"Graliśmy przeciętnie, na porażkę nie zasługiwaliśmy. Dwie bramki po fatalnych błędach…" - napisał Boniek, zabierając głos na temat porażki Biało Czerwonych.

 


W drugim spotkaniu podczas Euro Polacy zmierzą się z Hiszpanią, a na zakończenie zmagań grupie z reprezentacją Szwecji - sprawdź terminarz Euro 2020.

 

Euro 2020 to najważniejsza piłkarska impreza tego roku. Turniej z udziałem 24 drużyn jest rozgrywany od 11 czerwca do 11 lipca w jedenastu miastach: Rzymie, Baku, Kopenhadze, Sankt Petersburgu, Bukareszcie, Amsterdamie, Glasgow, Sewilli, Budapeszcie, Monachium i Londynie. Wśród uczestników jest reprezentacja Polski, którą prowadzi Sousa.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie