Euro 2020: Węgry - Portugalia. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Obrońcy tytułu z 2016 roku, Portugalczycy, rozpoczynają walkę w pierwszej fazie Euro 2020 od starcia z teoretycznie najsłabszą drużyną swojej grupy - reprezentacją Węgier. Grupa F, w której zagrają również Niemcy i Francji uchodzi za "grupę śmierci". Relacja na żywo z meczu Węgry - Portugalia na Polsatsport.pl.

Warto przypomnieć, że podczas mistrzostw Europy we Francji obie ekipy również spotkały się ze sobą już na etapie grupowym. Wówczas ich spotkanie dostarczyło kibicom wielu emocji i zakończyło się remisem 3:3. Wynik ten dawał Madziarom pierwsze miejsce, a Cristiano Ronaldo i spółka do dalszych gier awansowali z trzeciej pozycji.

 

- W grupie jest dwóch mistrzów świata i mistrz Europy. To mówi samo za siebie - podsumował selekcjoner Portugalii Fernando Santos, cytowany w serwisie uefa.com.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie tylko Paulo Sousa. Portugalczycy w roli trenerów innych reprezentacji na wielkich imprezach

 

Rywal mistrzów Starego Kontynentu - Węgry - to teoretycznie najsłabszy zespół z tej czwórki, ale we wtorkowy wieczór będzie miał wsparcie ok. 60 tysięcy kibiców. Władze Budapesztu zgodziły się bowiem na stuprocentowe wypełnienie trybun stadionu Puskas Arena.

 

- Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, jaka jest atmosfera podczas meczu mistrzostw Europy u siebie. Nie mogę się tego doczekać, a tę datę mam w głowie od wielu miesięcy - powiedział kapitan gospodarzy Adam Szalai.

 

Relacja na żywo z meczu Węgry - Portugalia na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:00.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie