Robert Lewandowski rozmawiał na treningu ze Zbigniewem Bońkiem i dziećmi

Piłka nożna
Robert Lewandowski rozmawiał na treningu ze Zbigniewem Bońkiem i dziećmi
fot. PAP
Robert Lewandowski na treningu reprezentacji Polski.

Podczas wtorkowego treningu reprezentacji na Polsat Plus Arenie Gdańsk Robert Lewandowski rozmawiał z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewem Bońkiem oraz dziećmi. W zajęciach nie uczestniczył jedynie bramkarz Łukasz Fabiański.

Była to druga otwarta dla kibiców sesja treningowa podczas mistrzostw Europy. Pierwsza odbyła się w czwartek, ale wówczas na trybunach mogło zasiąść pięć tysięcy widzów. We wtorek ta liczba została niemalże podwojona, jednak na stadionie pojawiło się co najwyżej siedem tysięcy kibiców.


ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Hajto ostro o Robercie Lewandowskim

 

Pomimo porażki 1:2 w poniedziałek w Sankt Petersburgu w inauguracyjnym meczu ME ze Słowacją, wbiegających na murawę zawodników przywitały brawa, słychać jednak również było pojedyncze gwizdy.

 

Trening trwał godzinę, ale w drugiej jego części aktywnie nie uczestniczyli zawodnicy, którzy wystąpili w pierwszym spotkaniu. Lewandowski i koledzy spędzili ten czas leżąc na wibrujących matach oraz oglądając pozostałych kadrowiczów w gierce, która odbywała się na 1/3 długości boiska.

 

Podobnie jak w czwartek, selekcjoner Paulo Sousa wybrał siedmioro dzieci, które towarzyszyły piłkarzom podczas zajęć. Najmłodsi kibice nie marnowali czasu i w trakcie ćwiczeń robili sobie zdjęcia z reprezentantami oraz zbierali autografy.

 

Najbardziej oblegany był oczywiście Lewandowski i to nie tylko przez najmłodszych sympatyków biało-czerwonych. W pewnym momencie do napastnika Bayernu Monachium podszedł także ubrany w dres prezes PZPN Zbigniew Boniek i wdał się w krótką pogawędkę.

 

We wtorkowym treningu nie wziął jedynie udziału bramkarz Łukasz Fabiański.

 

- Po meczu ze Słowacją nie ma w zespole żadnych urazów - zapewnił team menedżer reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski.

MC, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie