Liga Narodów siatkarzy 2021: Kanada - Niemcy. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Jednym z środowych spotkań organizowanych w ramach Ligi Narodów w Rimini będzie mecz zajmujących trzynaste miejsce w tabeli reprezentantów Kanady z Niemcami, którzy plasują się na miejscu jedenastym. Relacja na żywo z meczu Kanada - Niemcy na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:00.

Reprezentacja Kanady w ostatnich pięciu spotkaniach poniosła porażkę. Siatkarze przegrali 2:3 z Włochami, 0:3 ze Słowenią, 1:3 z Rosją, 1:3 z Francją, 0:3 z Polską. Ich obecny bilans wynosi dwa zwycięstwa i osiem porażek, a na koncie mają siedem punktów. Z kolei Niemcy w rankingu znajdują się dwa miejsca wyżej od Kanadyjczyków. W przeciwieństwie do przeciwników wygrali dwa z pięciu ostatnich spotkań - z Iranem 3:2 i Słowenią 3:1.

 

Liga Narodów siatkarzy jest organizowana przez FIVB od 2018 roku, jako kontynuacja rozgrywanej w latach 1990–2017 Ligi Światowej. Dwie dotychczasowe edycje wygrała Rosja (2018, 2019). W 2020 roku impreza została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 odbywa się we włoskim mieście Rimini w "bezpiecznej bańce".

 

Relacja na żywo z meczu Kanada - Niemcy na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:00.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie