Euro 2020. Dania - Belgia 1:1. Gol Thorgana Hazarda

Thorgan Hazard wyrównał wynik meczu Danii z Belgią.

Thorgan Hazard wyrównał wynik meczu Danii z Belgią. Piłkarz Borussii Dortmund wpisał się na listę strzelców w 55. minucie. Był to gol na 1:1.

Do przerwy Duńczycy zdominowali przeciwników i prowadzili 1:0. W drugiej połowie odrobić straty starali się Belgowie i szybko dopięli swego. W 55. minucie świetnie z piłką zabrał się Romelu Lukaku, który podał do Kevina De Bruyne. Zawodnik Manchesteru City w efektownym stylu przedryblował rywali w polu karnym i dograł do Hazarda, który skierował futbolówkę do siatki z najbliższej odległości.

Euro 2020 to najważniejsza piłkarska impreza tego roku. Turniej z udziałem 24 drużyn jest rozgrywany od 11 czerwca do 11 lipca w jedenastu miastach: Rzymie, Baku, Kopenhadze, Sankt Petersburgu, Bukareszcie, Amsterdamie, Glasgow, Sewilli, Budapeszcie, Monachium i Londynie. Wśród uczestników jest reprezentacja Polski, którą prowadzi Paulo Sousa.