Liga Narodów siatkarzy 2021: Australia - Brazylia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W czwartkowe popołudnie obserwować będziemy rywalizację obecnego lidera rozgrywek z zespołem zajmującym ostatnie miejsce w tabeli. Na boisku w Rimini reprezentacja Brazylii zmierzy się z Australią. Relacja na żywo z meczu Australia - Brazylia na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:00.

Obecnie pierwsze miejsce w tabeli zajmuje reprezentacja Brazylii, która może pochwalić się najkorzystniejszym bilansem ze wszystkich drużyn rywalizujących w Lidze Mistrzów. W jedenastu dotychczas rozegranych meczach brazylijscy siatkarze cieszyli się ze zwycięstwa dziesięciokrotnie. Jedyna porażka, którą ponieśli to mecz z Francją, który zakończył się wynikiem 0:3.

 

W zdecydowanie gorszej sytuacji jest drużyna z Australii, która plasuje się na ostatnim miejscu. Na koncie ma zaledwie dwa punkty i jeden zwycięski mecz. Pozostałe dziesięć spotkań nie poszło po myśli Australijczyków. W ostatnim meczu przegrali ze Słowenią 1:3.

 

ZOBACZ TAKŻE: Niecodzienne zagranie polskiego siatkarza

 

Liga Narodów siatkarzy jest organizowana przez FIVB od 2018 roku, jako kontynuacja rozgrywanej w latach 1990–2017 Ligi Światowej. Dwie dotychczasowe edycje wygrała Rosja (2018, 2019). W 2020 roku impreza została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 odbywa się we włoskim mieście Rimini w "bezpiecznej bańce".

 

Relacja na żywo z meczu Australia - Brazylia na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:00.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie