Euro 2020: Szwecja - Słowacja. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Piłkarze reprezentacji Szwecji i Słowacji zagrają w piątek na Euro 2020. Wynik tego meczu będzie istotny dla dalszych losów w mistrzostwach Europy polskich piłkarzy. Relacja na żywo z meczu Szwecja - Słowacja na Polsatsport.pl.

Słowacja i Szwecja to dwie drużyny grupy E, które mogą być zadowolone z początku turnieju. Ta pierwsza - w powszechnej opinii dość niespodziewanie - pokonała Biało-Czerwonych 2:1, natomiast ekipa "Trzech Koron" wywiozła punkt z gorącego, dosłownie i w przenośni, terenu w Sewilli, gdzie zremisowała z uchodzącą za faworyta grupy Hiszpanią 0:0.

 

Do tej pory obie jedenastki zmierzyły się pięciokrotnie i Szwecja nie doznała porażki - dwukrotnie wygrała, trzy razy padł remis. Słowacy w tych meczach tylko raz trafili do bramki rywali.

 

Wynik tego spotkania może mieć duży wpływ na losy reprezentacji Polski, która drugie spotkanie w ME rozegra w sobotę z Hiszpanią. W piątek Biało-Czerwoni powinni ściskać kciuki za Słowaków, gdyż ich zwycięstwo będzie dla nich korzystniejsze. W przypadku wygranej drużyny ze Skandynawii porażka Polski z Hiszpanią będzie oznaczać, że stracą oni szansę na awans do fazy pucharowej.

 

Relacja na żywo z meczu Szwecja - Słowacja na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:00.

MC, Polsat Sport, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie