Mihajlo Mitić nadal w PGE Skrze Bełchatów

Siatkówka
Mihajlo Mitić nadal w PGE Skrze Bełchatów
fot. Cyfrasport
PGE Skra Bełchatów kompletuje kadrę na kolejny sezon.

Oficjalna witryna PGE Skry Bełchatów zdradziła nazwisko drugiego, oprócz Grzegorza Łomacza, rozgrywającego, który będzie reprezentował barwy klubu w najbliższym sezonie. Jest nim Mihajlo Mitić, który przedłużył kontrakt.

"Serb dołączył do PGE Skry przed sezonem 2020/2021 i był zmiennikiem Łomacza. Wcześniej występował m.in. w Crvenie zvezdzie Belgrad, Sir Safety Perugia, Chaumont VB 52 czy Gazpromie Surgut. Mitić jest też reprezentantem Serbii, z którą wywalczył mistrzostwo Europy. Co więcej, powołany został również po sezonie w PGE Skrze, jednak nie znalazł się w gronie zawodników, którzy pojechali do Rimini na rozgrywki Ligi Narodów" - czytamy na stronie klubu.

 

- Mihajlo przyszedł do PGE Skry w trudnym momencie, bo mieliśmy zamieszanie na pozycji rozgrywającego. Mimo to, zaadaptował się w drużynie. Sporo rozmawialiśmy na temat jego roli w zespole, oczywiście nie odbierając mu szans na grę jako pierwszy rozgrywający. Jeśli chodzi o jego pozostanie, kluczowe było zdanie trenera, który bardzo chciał, by Mihajlo wciąż grał w PGE Skrze - powiedział Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A, cytowany przez Skra.pl.

 

Zobacz także: PlusLiga: Piotr Gacek wrócił do siatkarskiego klubu z Warszawy

 

Do pozostania w Bełchatowie odniósł się sam zainteresowany, który nie ukrywa zadowolenia. - Jestem bardzo szczęśliwy, że zostaję w PGE Skrze na kolejny sezon. To klub, który coś znaczy w świecie siatkówki. Poza tym mam tutaj świetne warunki, dobry poziom treningowy i mogę walczyć o ważne trofea w silnej lidze. Obiecuję, że dam z siebie wszystko i postaram się pomóc zespołowi w każdym możliwym aspekcie - skwitował Mihajlo Mitić na łamach oficjalnej strony klubu.

 

W PGE Skrze Mitić zagrał w 21 meczach i zdobył 11 punktów.

 

KN, Skra.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie