GP Niemiec w MotoGP: Transmisja TV i stream online

Moto
GP Niemiec w MotoGP: Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Marc Marquez

Po roku przerwy, związanej z pandemią, zawodnicy MotoGP wracają na tor Sachsenring. Obiekt wyjątkowy, z większością lewych zakrętów, słynną Omegą i przerażającym "Wodospadem" - zakrętem Ralfa Waldmana, jest świątynią Marca Marqueza. Hiszpański mistrz jest niepokonany na tym obiekcie od dziesięciu sezonów. Co więcej, jak powiedział na dzisiejszym briefingu, nie czuje, by na tym obiekcie miał mieć problemy z kontuzją.

O tym czy tak się wydarzy, przekonamy się dopiero w niedzielę. Jedno jest pewne - ani Jack Miller, ani Fabio Quartararo, ani Johann Zarco nie będą chcieli pozwolić wygrać, jak to bywało w poprzednich sezonach.


Po dniu testowym w Barcelonie, wszystkie marki zdają się być pewne postępów. KTM udowodnił, że ciężka praca nad ramą oraz zmiana paliwa czynią cuda. Miguel Oliveira, który wygrał na torze w Barcelonie, będzie w Niemczech kandydatem do zwycięstwa.


Weekend zapowiada się wyjątkowo także ze względu na pogodę. Temperatury przekraczające 30 stopni i możliwe burze w niedzielę, mogą wstrząsnąć stawką.

 

Wszystkie treningi, kwalifikacje oraz wyścigi na Polsatsport.pl oraz na IPLI.

Grzegorz Jędrzejewski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie