Liga Narodów siatkarek: Niemcy - Serbia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Niemcy i Serbia zmierzą się meczu 13. kolejki Ligi Narodów siatkarek. Obie reprezentacje nie notują najlepszych rezultatów w tegorocznej serii, ale liczą na punkty w bezpośrednim starciu. Relacja i wynik na żywo meczu Niemcy - Serbia od godz. 10:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne emocje w Lidze Narodów siatkarek! Tym razem w meczu 13. kolejki zobaczymy mecz reprezentacji Niemiec i Serbii.
Niemki zajmują 12. miejsce w tabeli tegorocznej Ligi Narodów. Mają na koncie cztery zwycięstwa i aż osiem porażek. W ostatniej kolejce wygrały z Polską 3:0.

 

ZOBACZ TAKŻE: Losowanie grup siatkarskich MŚ. Polska poznała rywali


Serbki zajmują 10. miejsce w tabeli. Także mają na koncie cztery zwycięstwa i osiem porażek, ale lepszy bilans setów sprawia, że wyprzedzają Niemki o dwa punkty. W ostatniej kolejce przegrały z Rosją 0:3.


Liga Narodów siatkarek jest organizowana przez FIVB od 2018 roku. Jest kontynuacją rozgrywanej w latach 1993–2017 imprezy World Grand Prix. Dwie dotychczasowe edycje wygrała reprezentacja USA. Rozgrywki w 2020 roku zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 jest rozgrywana w "bezpiecznej bańce" we włoskim mieście Rimini.


Relacja i wynik na żywo meczu Niemcy - Serbia od godz. 10:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie