Euro 2020: Portugalia - Niemcy 2:4. Gol Diogo Joty

Portugalczycy zmniejszają straty w meczu z Niemcami. W 67. minucie Diogo Jota strzelił gola na 2:4.

Reprezentacja Portugalii nie dają za wygraną w meczu z Niemcami! Siedem minut po stracie gola na 1:4 zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego zmniejszają straty i doprowadzają do wyniku 2:4.

W 67. minucie piłkę w polu bramkowym zgrywał Cristiano Ronaldo. Futbolówka przeszła wysoko nad Manuelem Neuerem, po czym spadła tuż przed linię bramkową. Tam dopadł ją Diogo Jota, który z najbliższej odległości prawą nogą zdołał wbić ją do bramki Niemiec. W tym momencie zarówno Cristiano Ronaldo, jak i Diogo Jota w meczu z Niemcami mają na koncie po jednym golu i jednej asyście.

Euro 2020 to najważniejsza piłkarska impreza tego roku. Turniej z udziałem 24 drużyn jest rozgrywany od 11 czerwca do 11 lipca w jedenastu miastach: Rzymie, Baku, Kopenhadze, Sankt Petersburgu, Bukareszcie, Amsterdamie, Glasgow, Sewilli, Budapeszcie, Monachium i Londynie. Wśród uczestników jest reprezentacja Polski, którą prowadzi Paulo Sousa.