Liga Narodów siatkarek: Chiny - Polska. Transmisja i stream online

Siatkówka
Liga Narodów siatkarek: Chiny - Polska. Transmisja i stream online
Fot. PAP
Reprezentacja Polski siatkarek

Chiny i Polska rozegrają mecz 14. kolejki Ligi Narodów siatkarek. Jak Biało-Czerwone zaprezentują się na tle wyżej notowanych rywalek? Transmisja i stream online meczu Chiny - Polska o godz. 15:50 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl.

Czas na kolejny mecz z udziałem polskich siatkarek! Po dobrym, choć przegranym spotkaniu z reprezentacją USA podopieczne trenera Jacka Nawrockiego zmierzą się z Chinkami, czyli aktualnymi mistrzyniami olimpijskimi.


ZOBACZ TAKŻE: Oceny ekspertów po meczu Polska - USA. Są dwie "dwójki"!


Reprezentacja Polski w tegorocznej edycji Ligi Narodów prezentuje się poniżej oczekiwań. W ostatnich pięciu kolejkach Biało-Czerwone zdołały pokonać jedynie Tajlandię 3:0. W tym czasie Polki poniosły porażki z Japonią (2:3), Brazylią (0:3), Niemkami (0:3) oraz USA (0:3). Paradoksalnie najlepszym spotkaniem w wykonaniu naszych siatkarek było to z Amerykankami. W pierwszym i drugim secie Biało-Czerwone walczyły na przewagi do ostatniej piłki pokazując charakter, którego brakowało w poprzednich meczach. Właśnie na takie bojowe nastawienie liczą kibice przed najbliższym starciem z Chinkami.


Chiny z kolei walczą o miejsce w pierwszej czwórce tegorocznej edycji. W ostatnich pięciu spotkaniach nie poniosły żadnej porażki, a wyższość Chinek musiały uznać kolejno Brazylia (3:2), Holandia (3:0), Dominikana (3:1), Włochy (3:0) oraz Rosja (3:0). W sumie siatkarki z Republiki Środka zdołały uzbierać osiem wygranych i przegrać tylko pięciokrotnie.


Transmisja i stream online meczu Chiny - Polska o godz. 15:50 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 15:00.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie