ATP w Halle: Hubert Hurkacz/Felix Auger-Aliassime - Kevin Krawietz/Horia Tecau. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Hubert Hurkacz w parze z Felixem Augerem-Aliassime zagra w finale debla turnieju ATP w Halle. Ich rywalem będzie niemiecko-rumuńska para Kevin Krawietz/Horia Tecau. Relacja i wynik na żywo meczu Hurkacz/Auger-Aliassime - Krawietz/Tecau od godz. 11:30 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejny finał z udziałem polskich tenisistów! Tym razem na trawiastym korcie w niemieckim Halle zobaczymy Huberta Hurkacza, który w parze z Felixem Augerem-Aliassime zagra w finale debla turnieju ATP.


Rywalem polsko-kanadyjskiej pary będą Kevin Krawietz z Niemiec oraz Horia Tecau z Rumunii. Rozstawieni z numerem trzecim zawodnicy łatwo przeszli do ostatniej, finałowej rundy i są wskazywani jako minimalni faworyci. To nie oznacza, że "Hubi" ze swoim partnerem nie będą mogli im zagrozić, zwłaszcza że Polak chce sobie wynagrodzić niepowodzenie w singlu.


Wrocławianin odpadł w pierwszej rundzie po porażce... ze swoim deblowym partnerem. Zawodnik z Kraju Klonowego Liścia z kolei pożegnał się z indywidualnymi zmaganiami w sobotę w półfinale.


Wrocławianin i Auger-Aliassime od czasu do czasu łączą siły w deblu. Już raz przyniosło im to niespodziewany sukces - jesienią ubiegłego roku triumfowali w prestiżowym halowym turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu. Teraz po raz drugi zagrają w finale imprezy cyklu w tej konkurencji.


Relacja i wynik na żywo meczu Hurkacz/Auger-Aliassime - Krawietz/Tecau od godz. 11:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie