Golden League: Hiszpania - Czechy. Transmisja i stream online

Siatkówka
Golden League: Hiszpania - Czechy. Transmisja i stream online
Fot. PAP
Hiszpania i Czechy zmierzą się w meczu o 3. miejsce Golden League siatkarek.

Hiszpania i Czechy zmierzą się w meczu o 3. miejsce Golden League siatkarek. Obie kadry poniosły gładkie porażki w półfinałach, ale w niedzielę liczy się już tylko walka o brązowy medal. Transmisja i stream online meczu Hiszpania - Czechy o godz. 16:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne siatkarskie emocje! Tym razem z parkietów Ligi Narodów we włoskim Rimini przeniesiemy się na areny Golden League. W meczu o trzecie miejsce europejskich rozgrywek zmierzą się Hiszpania i Czechy.


Hiszpanki dobrze spisały się w pierwszej fazie rozgrywek zajmując pierwsze miejsce w grupie A. Na starcie pokonały Azerbejdżan (3:0), Francję (3:1) oraz Rumunię (3:2). W rewanżu ponownie nie dały szans Azerbejdżanowi (3:1), ale uległy po tie-breaku Rumunkom (2:3) oraz Francji (2:3). W półfinale spotkały się z Chorwatkami, które potrzebowały czterech setów, aby wygrać z Hiszpanią.


Czeszki także mają za sobą udane zmagania w grupie C, w której pokonały Chorwację (3:1), Węgry (3:0), Białoruś (3:1) oraz ponownie Węgry (3:0) w rundzie rewanżowej. Problemy zaczęły się pod koniec rozgrywek grupowych, w których Czechy uległy Chorwacji (2:3) oraz Białorusi (2:3). Nie inaczej było w półfinale, w którym Czeszki zostały gładko pokonane przez Bułgarię w trzech setach.


Transmisja i stream online meczu Hiszpania - Czechy o godz. 16:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie