Liga Narodów siatkarzy 2021: Słowenia - USA. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Znajdująca się w czołówce tabeli reprezentacja Słowenii rozegra mecz z reprezentacją USA. Będzie to spotkanie 13. kolejki Ligi Narodów. Relacja i wynik na żywo meczu Słowenia - USA od godziny 18.00 na Polsatsport.pl.

Słowenia w tegorocznej edycji Ligi Narodów wygrała dziewięć spotkań i zajmuje trzecie miejsce w tabeli. W ostatnim meczu wygrała z Iranem (3:1). Na swoim koncie ma także trzy porażki, które poniosła w meczach z Serbią (1:3), Niemcami (1:3) oraz Brazylią (2:3). 

 

ZOBACZ TAKŻE: Prezes PZPS zdradził co byłby dla niego rozczarowaniem

 

O wyśmienitej formie nie można powiedzieć w kontekście drużyny z USA. Amerykańscy siatkarze grają "w kratkę". Ich bilans to sześć zwycięstw i sześć porażek. Poprzednimi rywalami Amerykanów na boisku w Rimini byli Holendrzy. Reprezentacja USA pokonała "Pomarańczowych" 3:2.

 

Liga Narodów siatkarzy jest organizowana przez FIVB od 2018 roku, jako kontynuacja rozgrywanej w latach 1990–2017 Ligi Światowej. Dwie dotychczas rozegrane edycje wygrała Rosja (2018, 2019). W 2020 roku impreza została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 odbywa się we włoskim mieście Rimini w "bezpiecznej bańce".

 

Relacja i wynik na żywo meczu Słowenia - USA od godziny 18.00 na Polsatsport.pl.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie