Koszykówka: Polska - Brazylia. Transmisja TV oraz stream online

Czy Polska wygra kolejny mecz?

Przed reprezentacją Polski koszykarzy kolejny sprawdzian przed zbliżającymi się wielkimi krokami igrzyskami olimpijskimi. Tym razem rywalem Biało-Czerwonych będzie Brazylia. Transmisja w Polsacie Sport oraz na IplaTV.

Spotkanie odbędzie się na Arena Gliwice. Kilka dni temu nasz zespół stoczył bój z Łotwą, wygrywając po emocjonującym meczu 75:73.

Początek spotkania był bardzo wyrównany i to Polacy musieli gonić wynik po trójkach Dairisa Bertansa i Artursa Strautinsa. Coraz lepiej prezentowali się jednak Aleksander Balcerowski oraz Mateusz Ponitka, a mocno pracował też Michał Sokołowski. Dzięki nim Biało-Czerwoni szybko uciekali na sześć punktów. Rywale odpowiedzieli na to jednak serią 8:0 i ponownie zmieniali sytuację. Dzięki trójce Aaron Cela po 10 minutach było 17:16.

Problemem reprezentacji z pewnością była skuteczność w ataku, ale mimo tego ciągle była na prowadzeniu. Obaj trenerzy starali się korzystać ze wszystkich dostępnych zawodników, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W niej lepsi byli Polacy.

Kolejnym przeciwnikiem Polski są Brazylijczycy. Przekonamy się jak nasi reprezentanci spiszą się na tle rywala z Ameryki Północnej. Z pewnością nie zabraknie rotacji w składzie, a wynik niekoniecznie będzie najważniejszy.

Transmisja meczu Polska - Brazylia o godz. 19:50 w Polsacie Sport i na IplaTV. Początek studia od godz. 19:30.