Euro 2020: Portugalia - Francja 1:1. Gol Karima Benzemy

Karim Benzema zdobył bramkę z rzutu karnego dla Francji.

Jeszcze przed końcem pierwszej połowy reprezentacja Francji odpowiada na trafienie Portugalii! I tak jak rywale zdobyli bramkę z rzutu karnego, w ten sam sposób do remisu doprowadzili "Trójkolorowi". Konkretnie uczynił to Karim Benzema.

W polu karnym mistrzów Europy faulowany był Kylian Mbappe i arbiter wskazał na wapno. Do futbolówki podszedł Benzema, który pewnym strzałem w 45. minucie dał remis 1:1 mistrzom świata.

Euro 2020 to najważniejsza piłkarska impreza tego roku. Turniej z udziałem 24 drużyn jest rozgrywany od 11 czerwca do 11 lipca w jedenastu miastach: Rzymie, Baku, Kopenhadze, Sankt Petersburgu, Bukareszcie, Amsterdamie, Glasgow, Sewilli, Budapeszcie, Monachium i Londynie. Wśród uczestników była reprezentacja Polski, którą prowadzi Paulo Sousa.