Liga Narodów siatkarzy 2021: Iran - Argentyna. Relacja i wynik na żywo

Iran - Argentyna to jeden ze środowych meczów Ligi Narodów. Obie ekipy straciły szansę na awans do półfinału, jednak cały czas mają coś do udowodnienia. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Relacja i wynik na żywo z meczu Iran - Argentyna od 16:00 na Polsatsport.pl.

W normalnych okolicznościach faworytem byłaby ekipa z Azji, lecz aktualna sytuacja nie jest taka prosta. Irańczycy przegrali bowiem aż siedem meczów z rzędu! Jako jedyni przed 15. kolejką zmagań zostali ograni przez Australię, a w ostatnich dwóch spotkaniach nie wygrali nawet seta. Argentyńczycy też nie spisują się ostatnio najlepiej. W dwóch poprzednich meczach również nie wygrali nawet seta. Co ciekawe, obie reprezentacje rywalizowały ostatnio z tymi samymi przeciwnikami: Polakami oraz Francuzami.

Kto okaże się lepszy w środę?

Liga Narodów siatkarzy jest organizowana przez FIVB od 2018 roku, jako kontynuacja rozgrywanej w latach 1990–2017 Ligi Światowej. Dwie dotychczas rozegrane edycje wygrała Rosja (2018, 2019). W 2020 roku impreza została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 odbywa się we włoskim mieście Rimini w "bezpiecznej bańce".

Relacja i wynik na żywo z meczu Iran - Argentyna od 16:00 na Polsatsport.pl.