Liga Narodów siatkarzy: Polska - Francja. Transmisja i stream online

Siatkówka
Liga Narodów siatkarzy: Polska - Francja. Transmisja i stream online
fot. Polsat Sport
Polska i Francja zmierzą się w meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej Ligi Narodów siatkarzy.

Polska i Francja zmierzą się w meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej Ligi Narodów siatkarzy. Obie reprezentacje mają już zagwarantowany udział w turnieju Final Four, więc środowe starcie będzie świetną okazją do bliższego poznania rywala. Transmisja i stream online meczu Polska - Francja o godz. 14:50 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Czas na ostatnie starcia rundy zasadniczej w tegorocznej Lidze Narodów! W meczu ostatniej kolejki reprezentacja Polski zmierzy się z Francją. Obie kadry od lat należą do światowej czołówki, więc przed nami niezwykle emocjonujące spotkanie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polscy siatkarze w półfinale Ligi Narodów po zwycięstwie nad Iranem


Reprezentacja Polski tegoroczne rozgrywki Ligi Narodów potraktowała jako poligon doświadczalny przed znacznie ważniejszym turniejem Igrzysk Olimpijskich. Trener Vital Heynen mocno rotował składem, ale to nie przeszkodziło w osiągnięciu świetnego wyniku. Przed ostatnią kolejką Polacy zajmują drugie miejsce, tuż za Brazylią. Warto odnotować, że Biało-Czerwoni ponieśli tylko dwie porażki - z Brazylijczykami oraz Słowenią. Wszystkie te zespoły wraz z Francją spotkają się w turnieju Final Four.

 


Francja także nie miała większych problemów z awansem, choć gorycz porażki musiała znosić znacznie częściej, bo aż czterokrotnie. Francuzi ulegali kolejno Serbii, Słowenii, Holandii oraz Włochom. Znacznie lepiej prezentowali się z wyżej notowanymi rywalami takimi jak Brazylia (3:0) czy Rosja (3:1). To oznacza, że także Polacy powinni mieć się na baczności i uważać na swojego najbliższego rywala.


Transmisja i stream online meczu Polska - Francja o godz. 14:50 w Polsacie Sport, Ipla.tv oraz na Polsatsport.pl. Przedmeczowe studio od godz. 14:00.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie