ATP na Majorce: Transmisja TV i stream online

Feliciano Lopez odniósł 500. zwycięstwo w cyklu ATP

Przed nami ćwierćfinały turnieju ATP 250 na Majorce rozgrywanego na nawierzchni trawiastej. W czołowej ósemce jest m.in. najwyżej rozstawiony w tych zawodach Daniił Miedwiediew, który w ubiegłym tygodniu nie poradził sobie na trawie w Halle. Wtedy odpadł w pierwszej rundzie, a tym razem pokonał Francuza Corentina Mouteta. Transmisja meczów ćwierćfinałowych turnieju ATP 250 na Majorce na Polsatsport.pl i w Ipla.tv.

Miedwiediew po raz pierwszy w tym sezonie wygrał mecz na trawie. W pierwszej rundzie turnieju na Majorce Rosjanin miał wolny los, a po zwycięstwie nad Moutetem zameldował się w ćwierćfinale. W czwartek zagra z turniejową "piątką" czyli Norwegiem Casperem Ruudem, który wyeliminował Amerykanina Tennysa Sandgrena.

W czołowej ósemce turnieju Mallorca Championships nie ma Dominica Thiema. Austriak, który był rozstawiony z "dwójką" poddał mecz, w którym w pierwszym secie prowadził 5:2 z Adrianem Mannarino. Przyczyną była kontuzja nadgarstka. O półfinał Francuz powalczy z Hiszpanem Feliciano Lopezem, weteranem, który we wtorek w trzech setach pokonał Karena Chaczanowa z Rosji. To było 500. w karierze zwycięstwo 39-letniego Lopeza w cyklu ATP.

W pozostałych ćwierćfinałach czekają nas spotkania Sam Querrey - Roberto Bautista Agut i Pablo Carreno-Busta - Jordan Thompson.

Transmisja meczów ćwierćfinałowych turnieju ATP 250 na Majorce na Polsatsport.pl i w Ipla.tv od godziny 11:30.