FEN 35: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
FEN 35: Wyniki i skróty walk (WIDEO)
Fot. FEN
Adrian Zieliśnki zmierzy się z Aleksandrem Gorshechnikiem.

Kolejna gala FEN przeszła do historii. W Ostródzie w walce wieczoru Aleksandr Gorshechnik pokonał Adrian Zielińskiego przez jednogłośną decyzją sędziów. Zwycięstwa na swoich kontach zapisali m.in. Adam Kowalski, Krystian Bielski i Paweł Biernat. Kapitalnie zaprezentował się Patryk Duński, który błyskawicznie znokautował Kamila Łebkowskiego. Sprawdźcie wyniki gali i zobaczcie skróty wszystkich walk FEN 35.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Aleksandr Gorshechnik wygrał jednogłośną decyzją sędziów!

III Runda

Zieliński ruszył z impetem do ataku, kilka razy trafił, ale Gorshechnik szybko wracał po tych ciosach do siebie. Gdy wydawało się, że runda będzie toczyć się w stójce do samego końca, rywal zaatakował nogi Polaka i go obalił.

II Runda

Sam początek znów lepiej wyglądał w przypadku Zielińskiego. Gorshechnik z czasem znów obalił rywala. Ten jednak wstał na minutę przed końcemr rundy, mając jednak rywala za plecami.

I Runda

Początek walki dla Zielińskiego. Rywal uśpił jednak jego czujność i w połowie rundy sprowadził walkę do parteru. Po około minucie Polak wstał, jednak nie na długo... Na około minutę przed końcem Gorshechnik popisał się kontratakiem i znów walka przeniosła się do parteru. Runda dla Ukraińca.

Przed nami walka wieczoru, w której zmierzą się Adrian Zieliński i Aleksandr Gorshechnik.

Większościowa decyzja! Adam Kowalski zapisuje zwycięstwo na swoje konto!

III Runda

Na początku rundy Filipczak postawił wszystko na jedną kartę i agresywnie ruszył na rywala. Kowalski dążył do sprowadzenia i to mu się finalnie udało. Kowalski kontrolował walkę w parterze i zaznaczał swoją przewagę. Walka dobiegła końca. To był świetny pojedynek! Za moment werdykt!

II Runda

Filipczak zaczął rundę od próby gilotyny, jednak Kowalskiemu udało się wyśliznąć z uchwytu. Następnie zawodnik olsztyńskiego Arrachionu znalazł się na górze w parterze. Resztę rundy Kowalski spędził kontrolując walkę z półgardy. Olsztynianin skutecznie odbierał tlen rywalowi. 

I Runda

Co za fenomenalna runda! Intensywność była wręcz niespotykana jak na warunki dywizji półciężkiej. Wydawało się, że obaj zawodnicy byli na granicy nokauty, ale mimo to przetrwali. Są już bardzo zmęczeni, ale druga runda zapowiada się wyśmienicie!

Pora na co-main event FEN 35. Marcin Filipczak kontra Adam Kowalski - to już za moment!

To trzeba zobaczyć! W ten sposób Patryk Duński znokautował Kamila Łebkowskiego!

Trwa przerwa w gali. Zapraszamy na skrót walki Bielskiego z Caballero. 

Walka trwała 21 sekund. To najszybszy nokaut w historii organizacji FEN!

Najpierw lewy prosty, a potem prawy sierpowy. Łebkowski padł nieprzytomny na matę. Zawodnik z Iławy poprawił jeszcze ciosami w parterze. Efektowna wygrana Duńskiego!

Ależ błyskawiczny nokaut! Patryk Duński brutalnie znokautował Kamila Łebkowskiego po kilkunastu sekundach walki!

Kami Łebkowski vs Patryk Duński -  to już za moment. Do końca gali zostały trzy walki!

Krystian Bielski zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów!

III Runda

W trzeciej odsłonie wydarzył się podobny scenariusz do tego, jaki widzieliśmy w drugiej rudzie. Kilkadziesiąt sekund stójki i przejście w parter, gdzie dominował Bielski. Za chwilę werdykt, który powinien być formalnością!

II Runda

Znowu zobaczyliśmy techniczne wymiany w stójce. W połowie rundy Bielski wykonał udane obalenie. Resztę rundy spędził dominując z pozycji półgardy. Przed nami decydująca runda!

I Runda

To jest bardzo dobry pojedynek. Obaj wymieniają ciosy i kopnięcia w stójce walcząc na dużej intensywności. Bielski wykonał udane sprowadzenie, ale Caballero udanie go przetoczył. Pierwsze starcie było wyrównane, czas na drugie! 

Czas na drugą odsłonę polsko-argentyńskiego starcia na tej gali. Krystian Bielski vs Juan Caballero -  to już za chwilę!

Oto skrót kolejnego bardzo dobrego występu Pawła Biernata w klatce FEN. 

Zapraszamy na skrót jedynego na karcie pojedynku w formule K-1. 

Kamil Kraska wygrał jednogłośną decyzją sędziów! 

III Runda

Pierwsza połowa rundy przebiegła w stójce, zaś druga połowa już w parterze. Na ziemi niepodzielną kontrolę nad pojedynkiem sprawował Kraska, aż do momentu gdy ruszył po poddanie. Barrios się wybronił i znalazł się na górze. W końcówce rundy Argentyńczyk zasypał Polaka gradem ciosów w parterze. Krasce udało się dotrwać do końcowego gongu. Zaraz werdykt!

II Runda

Druga odsłona walki przebiegała głównie w parterze. Tam dłużej przewagę miał Kraska. Barrios był aktywny z pleców, ale ani razu nie był w stanie zagrozić rywalowi. Obaj są już zmęczeni. Przed nami decydujące starcie!

I Runda

Kraska był skuteczniejszy w stójce. Barrios próbował ratować się klinczem. W pewnym momencie to obróciło się przeciwko niemu i Polak znalazł się w parterze za jego plecami. Argentyńczykowi udało się wrócić do stójki, gdzie znowu dążył do klinczu przy siatce. Walka toczona jest w dużym tempie!

Do końca gali zostały cztery walki. Czas na pierwsze starcie polsko-argentyńskie. Kamil Kraska zmierzy się z Jose Barriosem Vargasem! 

Zapraszamy skrót walki Szewczyk - Miklasz. 

Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą został Łukasz Szmajda!

To była bardzo twarda walka! Obaj zostawili dużo zdrowia w klatce, ale tylko jeden może być zwycięzcą. Za moment wskażą go sędziowie!

Nie zwalniamy tempa! Czas na jedyne na tej karcie starcie w formule K-1. Artur Bizewski kontra Łukasz Szmajda! 

"Rosomak" najpierw trafił rywala w stójce. Potem walka toczyła się w parterze. Tam Biernat kontrolował przebieg pojedynku. W końcu zajął dosiad i rozbił rywala ciosami. Kolejny bardzo dobry występ Pawła Biernata w FEN! 

I mamy kolejne skończenie podczas dzisiejszej gali! Biernat rozbił ciosami w parterze Bujkowskiego!

Czas na kolejną walkę. Biernat - Bujkowski! 

Szewczyk najpierw mocno trafił swojego rywala w stójce. Następnie skontrolował Miklasza w parterze i przeszedł w dosiad. Tam zasypał go gradem ciosów. W końcu sędzia zdecydował się przerwać walkę. Kolejny świetny występ zawodnika Akademii Sportów Walki Wilanów!

Bartosz Szewczyk! Miklasz rozbity w parterze w pierwszej rundzie!

Nadszedł czas na pierwsze starcie karty głównej. Bartosz Szewczyk jest już w klatce. Zaraz dołączy do niego Kacper Miklasz!

Trwa ceremonia otwarcia gali FEN 35. 

W ten sposób Mariusz Joniak dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo. 

Zapraszamy na skrót walki otwarcia. 

Dobiegła końca karta wstępna. Przed nami już tylko walki karty głównej!

Zawodnik z Bielawy od początku kontrolował przebieg pojedynku. Kiedy znalazł się w parterze, zapiął duszenie von flue, które Gajek odklepał. Ósma zawodowa wygrana Joniaka!

Mariusz Joniak wygrał przez poddanie w pierwszej rundzie!

Pora na drugie starcie karty wstępnej. Mariusz Joniak zawalczy z Krzysztofem Gajkiem!

Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Damian Rzepecki! 

Walka potrwała pełne trzy rundy. Pojedynek toczony był w dużej intensywności. Za chwilę werdykt!

Galę otworzy pojedynek na zasadach semi-pro. Rękawice skrzyżują Damian Rzepecki i Eryk Śmiatek!

Dobry wieczór. Przed nami gala FEN 35. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie