Liga Narodów siatkarzy 2021: Brazylia - Francja. Transmisja i stream online

Brazylia zagra z Francją o finał Ligi Narodów siatkarzy 2021

Brazylia - Francja to pierwszy półfinałowy mecz Ligi Narodów siatkarzy 2021. W fazie zasadniczej turnieju w Rimini lepsi byli "Trójkolorowi", ale wygrali ją "Canarinhos". Obie drużyny pokonały Polskę, która w drugim półfinale zmierzy się ze Słowenią. Ta ekipa też była lepsza od mistrzów świata, liczymy więc na to, że w sobotę podopieczni Vitala Heynena wezmą na niej rewanż. Transmisja meczu Brazylia - Francja w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl i w Ipla.tv.

Brazylia wygrała 13 z 15 meczów w fazie zasadniczej Ligi Narodów 2021. Przegrała tylko z Francją i z Rosją, z którą rywalizowała w ostatnim spotkaniu. Wtedy ekipa trenera Carlosa Schwanke była już pewna awansu do Final Four i nieco zwolniła obroty.

Francja pierwszą część turnieju w Rimini zakończyła z 11 wygranymi. W zwycięstwo nad "Canarinhos" podopieczni Laurenta Tillie'a włożyli mnóstwo sił, a pierwszy i trzeci set były pokazem kunsztu obu ekip. Po 48 minutach rywalizacji w pierwszej partii Francuzi wygrali 39:37!

W drugim secie przewaga Francji była wyraźna, skończył się ich wygraną 25:18. W kolejnym siatkarz znów grali na przewagi. 30:28 dla "Trójkolorowych" oznaczało ich zwycięstwo 3:0. W sobotę Brazylijczycy będą mieli okazję do wzięcia rewanżu, jeżeli im się to uda, awansują do wielkiego finału Ligi Światowej siatkarzy 2021.

Transmisja meczu Brazylia - Francja od godziny 11:30 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport i w Ipla.tv.