Euro 2020: Chorwacja - Hiszpania 3:5. Gol Mikela Oyarzabala

Mikela Oyarzabal wraz z kolegami z drużyny cieszy się ze zdobycia bramki na 5:3 w meczu z Chorwacją!

W 103. minucie meczu 1/8 finału Euro 2020 z Chorwacją w Kopenhadze Hiszpania podwyższyła prowadzenie na 5:3! Bramkę zdobył napastnik Realu Sociedad Mikel Oyarzabal.

Trzy minuty po golu na 4:3 Hiszpanie dołożyli kolejne trafienie. W 103. minucie meczu Daniel Olmo zagrał piłkę do Mikela Oyarzabala, który okazał się sprytniejszy od chorwackich obrońców, przejął piłkę, wyszedł na czystą pozycję, po czym pokonał Livakovicia, nie dając mu szans na obronę.

Euro 2020 to najważniejsza piłkarska impreza tego roku. Turniej z udziałem 24 drużyn jest rozgrywany od 11 czerwca do 11 lipca w jedenastu miastach: Rzymie, Baku, Kopenhadze, Sankt Petersburgu, Bukareszcie, Amsterdamie, Glasgow, Sewilli, Budapeszcie, Monachium i Londynie. Reprezentacja Polski, prowadzona przez trenera Paulo Sousę, udział w turnieju zakończyła na fazie grupowej.