Znany pięściarz rzucił wyzwanie Kołtoniowi! "Liczę, że podejmie rękawice i nie będzie uciekał". (WIDEO)

Sporty walki
Znany pięściarz rzucił wyzwanie Kołtoniowi! "Liczę, że podejmie rękawice i nie będzie uciekał". (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Nikodem Jeżewski szuka rywala do swojej kolejki walki.

Znany polski pięściarz Nikodem Jeżewski był obecny na niedawnej gali FEN 35. W rozmowie przed naszą kamerą zdradził, że chętnie wystąpi w kolejnej edycji Polsat Boxing Night. Upatrzył już sobie rywala! Dość nietypowego...

Jeżewski został najpierw zapytany o ewentualną możliwość pojawienia się w klatce MMA. Sam zainteresowany nie wyklucza takiej opcji, ale obecnie woli skupić się na boksie.

 

- Dziesięć lat na bramce, ale jak kopałem - tylko w lakierkach (śmiech). Na razie o tym nie myślę. Moją macierzystą dyscypliną jest boks. Dzisiaj widzimy, że są różne konfrontacje kickbokserów z bokserami czy zawodnikami MMA. Zobaczymy, jak to będzie - przyznał.

 

Zobacz także: FEN 35: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

 

Niewykluczone, że Jeżewskiego ujrzymy przy najbliższej organizowanej gali Polsat Boxing Night. Pięściarzowi podoba się bowiem ten projekt i chciałby wziąć w nim udział, tak jak w ostatniej edycji.

 

- Czekam na kolejną walkę. Mam nadzieję, że następna edycja Polsat Boxing Night wystartuje. Być może będzie to wrzesień. Mam też nadzieję, że moja osoba zostanie zaangażowana do tego projektu, który mi się podoba - jest świetny. Czekam na to niecierpliwie, wykonując swoją pracę - rzekł.

 

A z kim pięściarz miałby zawalczyć? Jeżewski rzucił wyzwanie... operatorowi Polsatu Sport, Zbigniewowi Kołtoniowi.

 

- Czy znalazłem już rywala? Tak, operatora, ponieważ dziwnie się na mnie patrzył cały dzień. Mam więc nadzieję, że podejmie rękawice i nie będzie uciekał (śmiech) - skwitował Jeżewski.

 

Czekamy zatem na odpowiedź naszego operatora.

 

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie