Szokująca decyzja czołowej zawodniczki KSW! "Nie chcę, żeby każdy mój kolejny dzień tak wyglądał"

Sporty walki
Szokująca decyzja czołowej zawodniczki KSW! "Nie chcę, żeby każdy mój kolejny dzień tak wyglądał"
fot. Polsat Sport

Justyna Haba (3-1, 1 KO, 1 SUB), która swoją ostatnią walkę stoczyła w organizacji KSW, poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że kończy karierę. - Nie chcę, żeby każdy mój kolejny dzień tak wyglądał - czytamy w emocjonalnym wpisie 30-latki.

Justyna Haba zawodową karierę w MMA rozpoczęła w grudniu 2018 roku. W pierwszej walce pokonała na gali organizacji Rizin Shinju Nozawę-Auclair. Następnie przyszła porażka z Kaną Watanabe.

 

W grudniu 2019 roku pierwszy raz mogliśmy ją zobaczyć w polskiej federacji, a konkretnie w FFF. Wygrała wtedy z Klaudią Pawicką. Haba swój ostatni pojedynek stoczyła na KSW 56, kiedy to jednogłośną decyzją sędziów okazała się lepsza od Karoliny Owczarz.

 

 

Wydawało się, że po dobrym starcie w KSW jej kariera pójdzie w dobrym kierunki. Niespodziewanie 30-latka postanowiła zakończyć karierę.

 

- Ja jestem czymś więcej, niż tylko zawodniczką, a od 3 lat nie jestem w stanie rozwinąć się w żadnej innej dziedzinie, ani doświadczać nowych rzeczy i niestety zawodowe walki nic nie zmieniły w moim życiu. Za każdym razem po gali wracałam do tego samego domu rodzinnego, bo nie wynajmę nawet mieszkania i oprócz pucharu nie miałam nic, żadnej odskoczni, a nawet z kim świętować, bo nie ma czasu przecież na znajomych. I choć to był cudowny okres w moim życiu i zebrałam mnóstwo ważnych doświadczeń i poznałam wspaniałych ludzi, to bardzo odczuwam już, że czas ucieka, a ja nie chcę, żeby każdy mój kolejny dzień tak wyglądał - czytamy we wpisie Haby na Instagramie.

 

Pełna wersja wpisu

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Haba Justyna (@haba.justyna)

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie