Wimbledon: Roger Federer - Richard Gasquet. Relacja i wynik na żywo

Mecz Roger Federer - Richard Gasquet będzie jednym z najciekawszych, jeśli chodzi o czwartkowe zmagania w turnieju Wimbledon. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Zarówno Federer, jak i Gasquet to niezwykle doświadczeni tenisiści. Szwajcar, jeden z najlepszych zawodników w historii tej dyscypliny sportu, w sierpniu będzie świętował 40. urodziny. Z kolei Francuz jest od Federera młodszy o cztery lata.

W pierwszej rundzie Federer miał sporo problemów z pokonaniem innego Francuza, Adriana Mannarino. Skazywany na porażkę 33-latek prowadził 2:1 w setach, ale Federer zdołał doprowadzić do remisu. Jak się okazało, czwarty set był ostatnim w tym meczu, gdyż Francuz skreczował i to legendarny Szwajcar awansował do kolejnej rundy. Gasquet z kolei pokonał 3:1 Yuichiego Sugitę z Japonii.

Federer i Gasquet w przeszłości mierzyli się ze sobą wielokrotnie. Po raz ostatni w 2019 roku na ziemnych kortach w Madrycie. Wówczas Federer wygrał gładko w dwóch setach. Jak będzie tym razem w Londynie?

Relacja i wynik na żywo meczu Roger Federer - Richard Gasquet na Polsatsport.pl.