Hit transferowy oficjalnie ogłoszony! Paweł Zatorski w nowym klubie PlusLigi

Siatkówka
Hit transferowy oficjalnie ogłoszony! Paweł Zatorski w nowym klubie PlusLigi
fot. Cyfrasport
Paweł Zatorski przeniósł się do Asseco Resovii Rzeszów.

Paweł Zatorski w najbliższych trzech sezonach będzie reprezentował barwy Asseco Resovii Rzeszów. 31–letni libero przez ostatnie siedem lat występował w Grupa Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

Zatorski jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich zawodników. W swoim dorobku ma zwycięstwo w Lidze Mistrzów, wywalczone w ubiegłym sezonie w barwach Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz drugie miejsce tych rozgrywek z PGE Skrą Bełchatów. Wśród osiągnięć ma również pięć tytułów mistrza Polski, a do tego sukcesy reprezentacyjne z dwoma złotymi medalami mistrzostw świata na czele.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Konarski nowym atakującym Aluron CMC Warty Zawiercie!

 

Szansę na kolejny sukces jeden z najlepszych libero na świecie będzie miał już w najbliższych tygodniach podczas igrzysk olimpijskich. Nowy gracz Asseco Resovii znalazł się bowiem w dwunastce, która poleci do Tokio walczyć o powtórzenie sukcesu ekipy Huberta Jerzego Wagnera z 1976 roku.

 

 

Siatkarz rozegrał w PlusLidze 13 sezonów, reprezentował barwy AZS-u Częstochowa, PGE Skry Bełchatów oraz od 2014 roku Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

CM, Asseco Resovia
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie