Wimbledon: Hurkacz - Bublik. Kiedy mecz? O której godzinie?

Hubert Hurkacz w akcji.

Hubert Hurkacz - Aleksandr Bublik, czyli czas na kolejny występ polskiego tenisisty w tegorocznym Wimbledonie. Kiedy mecz Hurkacz - Bublik? O której godzinie spotkanie Hurkacz - Bublik?

Hurkacz we wcześniejszym meczu na Wimbledonie pewnie pokonał Marcosa Girona. Polak wygrał z Amerykaninem w trzech setach, triumfując kolejno 6:3, 6:2, 6:4.

Z kolei Bublik pokonał Grigora Dimitrowa - również bez straty seta. Reprezentant Kazachstanu w pierwszym secie wygrał 6:4, a kolejne dwa rozstrzygnęły tie-breaki, w których triumfował do sześciu i czterech.

Kiedy mecz Hurkacz - Bublik? O której godzinie mecz Hurkacz - Bublik?

Dla Hurkacza i Bublika będzie to drugie bezpośrednie starcie. W 2020 roku na kortach w Dubaju górą był Kazach, wygrywając 2:0. Spotkanie Hurkacz - Bublik na Wimbledonie zaplanowane jest na sobotę 3 lipca. Planowaną godzinę rozpoczęcia meczu jest 12.00.

Transmisje meczów Wimbledonu na sportowych antenach Polsatu, Ipla TV i Polsatsport.pl.