Euro 2020: Czechy - Dania 1:2. Gol Patrika Schicka

Patrick Schick zdobył kolejnego gola na Euro 2020.

W 49. minucie gry Czesi zdobyli gola na 1:2. Swojego piątego gola podczas Euro 2020 zdobył Patrik Schick. Asystę na swoje konto zapisał Vladimir Coufal.

Po zmianie stron Czesi ruszyli do ataku. W ciągu zaledwie kilku minut mieli kilka sytuacji bramkowych. W końcu dopięli swego w 49. minucie, gdy dośrodkowanie Coufala wykorzystał Schick. Napastnik Bayeru Leverkusen skierował piłkę do siatki i nasi południowi sąsiedzi zmniejszyli straty do rywali.

Euro 2020 to najważniejsza piłkarska impreza tego roku. Turniej z udziałem 24 drużyn jest rozgrywany od 11 czerwca do 11 lipca w jedenastu miastach: Rzymie, Baku, Kopenhadze, Sankt Petersburgu, Bukareszcie, Amsterdamie, Glasgow, Sewilli, Budapeszcie, Monachium i Londynie. Reprezentacja Polski, prowadzona przez trenera Paulo Sousę, udział w turnieju zakończyła na fazie grupowej.