Czy na Euro 2020 jest mecz o trzecie miejsce? Mecz o 3. miejsce Euro 2020, kto zajął trzecie miejsce na Euro 2020?

Piłka nożna
Czy na Euro 2020 jest mecz o trzecie miejsce? Mecz o 3. miejsce Euro 2020, kto zajął trzecie miejsce na Euro 2020?
fot. PAP
Czy na Euro 2020 jest mecz o trzecie miejsce?

Mecz o trzecie miejsce na Euro 2020 - czy zostanie rozegrany? Z pewnością wielu kibiców zastanawia się, ile spotkań pozostało do końca niezwykle emocjonującego turnieju. Kto zajął trzecie miejsce na Euro 2020?

Choć reprezentacja Polski podczas Euro 2020 grę zakończyła na fazie grupowej, polscy kibice z pewnością nie narzekają na brak emocji w kolejnych fazach turnieju. Wiele meczów jest niezwykle ciekawych i pada w nich duża liczba goli. Dość powiedzieć, że pierwszego z finalistów wyłoniła seria rzutów karnych, w której - jak się okazało - lepsi byli Włosi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy rozegrany zostanie finał Euro 2020?

 

Mimo porażki, media w Hiszpanii docenili występ drużyny prowadzonej przez Luisa Enrique podczas Euro 2020.

“Mamy zespół przyszłości”, “Luis Enrique zakończył testowanie ekipy na mundial w Katarze”, “ME były dobrym sprawdzianem dla młodzieży” -  twierdzili w środę hiszpańscy komentatorzy, nazajutrz po przegranej zespołu “La Roja” w półfinale.

Niektórzy z hiszpańskich kibiców mogli liczyć na rehabilitację Alvaro Moraty i spółki w meczu o brązowy medal. Mieliby okazję do zakończenia turnieju zwycięstwem, gdyby... podczas Euro zaplanowano spotkanie o trzecie miejsce.

Czy na Euro 2020 jest mecz o trzecie miejsce?

Odpowiadając krótko - nie ma. Po tym, jak rozegrano półfinały, finał pozostał ostatnim meczem, który kibice będą mieli okazję zobaczyć podczas turnieju Euro 2020. Trzecie miejsca zajęły tym samym ekipy, które odpadły w półfinałach. 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie