Liga Mistrzów: Bodo/Glimt - Legia Warszawa 1:3. Gol Mahira Emreliego

Mahir Emreli zdobył drugą bramkę przeciwko Bodo/Glimt.

Legia Warszawa prowadzi 3:1 z z Bodo/Glimt w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Drugą bramkę w meczu zdobył Mahir Emreli.

Mistrzowie Polski znakomicie rozpoczęli rywalizację, trafiając do siatki rywali już w 2. minucie. Wynik spotkania otworzył Luquinhas.

Przed przerwą warszawianie podwyższyli za sprawą Emreliego. Tuż przed zejściem do szatni gola kontaktowego strzelili mistrzowie Norwegii. Trafienie dla gospodarzy zaliczył Erik Botheim.

Kwadrans po zmianie stron, po raz kolejny kibiców gości uszczęśliwił Emreli. Azer pokonał Nikitę Haikina i Legia prowadziła na wyjeździe już 3:1.

Warszawianie po raz ostatni awansowali do fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2016/2017. Od tego czasu czterokrotnie zdobywali mistrzostwo kraju, ale za każdym razem odpadali w eliminacjach najważniejszych klubowych rozgrywek w Europie. W trzech ostatnich podejściach pod Champions League, Legia odpadała kolejno z FK Astana, Spartakiem Trnava oraz Omonią Nikozją.