MLS: Kolejny gol Patryka Klimali. Polak bohaterem kibiców! (WIDEO)

Patryk Klimala z kolejnym golem w MLS.

Patryk Klimala zdobył gola dla New York Red Bulls w meczu Major League Soccer (MLS) z Philadelphia Union, zakończonym remisem 1:1. To drugi gol polskiego piłkarza w sezonie.

Klimala, który grał do 88. minuty, w 60. min wykorzystał rzut karny, dając gospodarzom prowadzenie. Pięć minut przed końcem wyrównał Brazylijczyk Sergio Santos.

Polski napastnik dołączył do nowojorskiej ekipy w kwietniu. Wcześniej grał w szkockim Celtiku Glasgow, do którego trafił z Jagiellonii Białystok.

W zespole z Filadelfii, który od 57. min grał w dziesiątkę, wystąpił w pełnym wymiarze Kacper Przybyłko.

W tabeli Konferencji Wschodniej MLS piłkarze Union z dorobkiem 20 punktów w 13 spotkaniach plasują się na trzeciej pozycji, a New York Red Bulls, którzy rozegrali jeden mecz mniej, zajmują siódmą lokatę z 17 pkt.

Kibice New York Red Bulls docenili występ Klimali, wybierając go MVP spotkania.