Memoriał Wagnera: Polska - Azerbejdżan. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Reprezentacja Polski znajduje się na ostatniej prostej przed zbliżającymi się wielkimi krokami igrzyskami w Tokio. W drugim meczu podczas Memoriału im. Huberta Jerzego Wagnera nasi siatkarze zmierzą się z Azerbejdżanem. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Polacy na inaugurację zmagań memoriałowych pokonali bez żadnych problemów reprezentację Norwegii 3:0. Podopieczni Vitala Heynena tylko w ostatniej partii pozwolili rywalom na zdobycie 20 punktów. Przewaga na parkiecie była kolosalna i podobnie może wyglądać sobotnia konfrontacja z Azerbejdżanem.

 

Azerowie to drużyna z zupełnie innej siatkarskiej galaktyki, o czym świadczy ich piątkowa porażka z Egiptem 0:3. W pierwszym i trzecim secie zdobyli zaledwie 16 "oczek", natomiast w drugiej partii wywalczyli 11 punktów...

 

Zobacz także: Vital Heynen spełnia marzenia młodych fanów! Piękne obrazki przed meczem Polski (WIDEO)

 

Można zatem wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać sobotnia rywalizacja Azerów z Polakami, jeżeli mistrzowie świata zagrają na maksimum swoich możliwości. Dla Biało-Czerwonych taki rywal stanowi idealną okazję przetasowań i eksperymentów, chociaż wydaje się, że tuż przed igrzyskami Heynen nie będzie za bardzo kombinował z ustawieniem.

 

Każdy inny wynik niż pewny triumf Polaków będzie nie lada sensacją. Ostatni raz nasz zespół grał z Azerami podczas igrzysk europejskich w 2015 roku, wygrywając pewnie 3:0.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Azerbejdżan od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie