UFC 264: Jakie gwiazdy pojawiły się na trybunach? (ZDJĘCIA)

Sporty walki
UFC 264: Jakie gwiazdy pojawiły się na trybunach? (ZDJĘCIA)
fot. Polsat Sport
Gwiazdy na trybunach UFC 264.

Fenomenalna gala UFC 264 przeszła do historii. Sobotnim pojedynkom z bliska przyglądały się gwiazdy. Wśród kibiców na trybunach zasiadły znane na całym świecie osoby świata kultury i sportu oraz celebryci tacy jak: Justin Bieber, Derrick Lewis, Travis Baker czy Kourtney Kardashian.

Trylogia pomiędzy Dustinem Poirierem (28-6, 14 KO, 7 SUB) a Conorem McGregorem (22-6, 19 KO, 1 SUB) została zwieńczona. Walka zakończyła się po pierwszej rundzie przez kontuzję nogi Irlandczyka i Amerykanin wygrał przez TKO. 

 

W pojedynku dwóch byłych pretendentów do pasa mistrzowskiego do 77 kg lepszy okazał się Gilbert Burns (20-4, 6 KO, 8 SUB), który pokonał na punkty Stephena Thompsona (16-5-1, 7 KO, 1 SUB)). Szybko i sprawnie w oktagonie z przeciwnikiem poradził sobie także Tai Tuivasa (13-3, 11 KO), który błyskawicznie rozbił Grega Hardy’ego (7-4, 6 KO). Pojedynek trwał zaledwie 67 sekund. 

 

W sumie kibice obejrzeli dwanaście emocjonujących pojedynków, a wśród publiczności pojawiły się wielkie gwiazdy. Gale organizowane przez UFC przyciągają nie tylko kibiców MMA, ale także celebrytów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki gali UFC 264

 

Aaron Bronsteter, dziennikarz TSN przed weekendem zapowiadał, że na gali pojawią się wielkie osobistości.

 

"45. prezydent USA, Donald Trump, będzie obecny na gali UFC 264. Poza nim na gali pojawią się także Justin Bieber, Dave Chapelle, Kevin Durant, Odell Beckham Jr., Machine Gun Kelly, Megan Fox, Mel Gibson, Kourtney Kardashian, Travis Barker i wiele innych znanych osób" - napisał na Twitterze. 

 

Na kolejnych stronach przedstawiamy gwiazdy, które przybyły na UFC 264 w Las Vegas.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie