Vital Heynen zaskoczył kibiców i przemówił po polsku! "Chciałem usłyszeć was ostatni raz..."

Siatkówka
Vital Heynen zaskoczył kibiców i przemówił po polsku! "Chciałem usłyszeć was ostatni raz..."
Fot. Polsat Sport
Vital Heynen zaskoczył kibiców i przemówił po polsku! "Chciałem usłyszeć was ostatni raz..."

Selekcjoner reprezentacji Polski siatkarzy Vital Heynen zaskoczył kibiców zgromadzonych w Tauron Arenie Kraków na Memoriale Wagnera i wygłosił długą przemowę po polsku. Zobacz jakie były ostatnie słowa trenera do fanów przed wyjazdem na igrzyska olimpijskie w Tokio.

Za nami XVIII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, który reprezentacja Polski zakończyła na pierwszym miejscu. To dziewiąte zwycięstwo Polaków w turnieju ku czci wybitnego trenera, ale znacznie bardziej niż wygrana kibiców zgromadzonych w Tauron Arenie Kraków ucieszyły słowa Vitala Heynena. Trener Biało-Czerwonych wygłosił długie przemówienie w całości w języku polskim!


- Cześć najlepsi fani na świecie! Chciałbym wam coś wyjaśnić. To był specjalny turniej, niełatwy do organizacji, ale chciałem tego turnieju, więc dziękuję organizatorom, dziękuję wszystkim pomagającym. Dlaczego chciałem tego turnieju? Chciałem was wszystkich tutaj zobaczyć - powiedział Heynen w przemowie przerywanej częstymi brawami kibiców.

 

ZOBACZ TAKŻE: 3 x 3:0! Polscy siatkarze wygrali Memoriał Wagnera 2021


Na koniec swojego przemówienia selekcjoner reprezentacji Polski złożył doniosłą obietnicę dotyczącą igrzysk olimpijskich w Tokio.


- Chciałem usłyszeć was ostatni raz przed wyjazdem do Tokio. Dlatego jesteście najlepsi. Jestem dumny, że mogę być trenerem reprezentacji Polski. Obiecuję, że zrobimy wszystko by zdobyć medal. Ja dziękuję i my dziękujemy! - zakończył Heynen.


Za polską kadrą sprawdzian generalny przed igrzyskami w Tokio. Już w poniedziałek podopieczni trenera Heynena złożą ślubowanie olimpijskie, a we wtorek 13 lipca wylecą do Japonii. Terminarz spotkań reprezentacji Polski na igrzyskach olimpijskich w Tokio można sprawdzić TUTAJ.

Przemówienie Vitala Heynena po polsku! "Chciałbym usłyszeć was ostatni raz..."

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie