Wilfredo Leon: Jestem już gotowy na igrzyska!

Inne
Wilfredo Leon: Jestem już gotowy na igrzyska!
fot. Cyfrasport

Myślę, że jestem gotowy na igrzyska. Bardzo fajny czas spędziłem z rodziną i teraz czekać już tylko na wyjazd do Tokio - powiedział po ostatnim meczu Memoriału Wagnera Wilfredo Leon. Był to ostatni sprawdzian reprezentacji Polski przed igrzyskami w Tokio.

Marcin Lepa: Za nami ostatni akcent przed igrzyskami. Dla Ciebie to też był ważny moment, bo po przerwie mogłeś się spotkać z rodziną. To pewnie naładuje Cię pozytywną energią przed igrzyskami.

 

Wilfredo Leon: Dokładnie, tego bardzo mi brakowało, ale już to mam. Myślę, że jestem gotowy na igrzyska. Bardzo fajny czas spędziłem z rodziną i teraz czekać już tylko na wyjazd do Tokio.

 

Zobacz także: 3 x 3:0! Polscy siatkarze wygrali Memoriał Wagnera 2021

 

Liga Narodów nie była łatwa. Długi rozbrat, 35 dni budowania formy i selekcji. Jesteście gotowi na to wielkie wyzwanie? Dla Ciebie to też specyficzny turniej, bo jesteś debiutantem na igrzyskach.

 

Na Lidze Narodów też mieliśmy kilka trudnych dni. Wiemy już, jak to wygląda. Jesteśmy gotowi na igrzyska, tam też będzie to długo trwało. Wiemy, co musimy robić, a czego nie. W związku z tym na igrzyskach będzie trochę łatwiej.

 

Myślę, że publiczność dała Wam energię.

 

Tak, dokładnie. Wiemy, że w Tokio nie będziemy mieli kibiców na trybunach, ale na pewno fani będą nas oglądać w telewizorach i wysyłać nam pozytywną energię.

 

Marcin Lepa/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie