Euro 2020: Skandaliczne zachowanie angielskich kibiców. Atakowali fanów włoskiej reprezentacji (WIDEO)

Piłka nożna
Euro 2020: Skandaliczne zachowanie angielskich kibiców. Atakowali fanów włoskiej reprezentacji (WIDEO)
fot. PAP
Kibice reprezentacji Anglii

Po przegranej reprezentacji Anglii w finale mistrzostw Europy, kibice ekipy "Trzech Lwów" postanowili wyładować swoją złość na fanach narodowej drużyny Włoch. Wszystko uchwyciły kamery telefonów.

Skandaliczne zachowanie kibiców angielskiej reprezentacji zaczęło się jeszcze przed finałowym meczem. Najpierw fani ekipy "Trzech Lwów" demolowali ulice Londynu. Wybijali okna w budynkach, rzucali szklanymi butelkami, a na chodniki wysypywali śmieci. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Euro 2020: Kibice próbowali wedrzeć się na teren Wembley! (WIDEO)

 

Już wtedy zaczęli również obrażać rywali ekipy z Wysp. Oprócz wyzwisk kierowanych w stronę Włochów, angielscy kibice zaczęli bezcześcić flagę kraju z Półwyspu Apenińskiego. Deptali ją, opluwali, a nawet próbowali podpalić. 

 

 

Przed samym finałem osoby nie posiadające biletu na spotkanie chciały wedrzeć się na Wembley. W zaprowadzeniu porządku musiała pomagać policja. 

 

 

Jednak najgorsze zachowanie kibiców "Trzech Lwów" miało miejsce już po zakończeniu finału. Anglicy atakowali sympatyków włoskiej drużyny, którzy próbowali opuścić stadion. Po tym, gdy któryś z fanów "Azzurrich" upadał na ziemię, wokół niego gromadzili się ludzie, którzy zaczynali go kopać. Sytuację musieli opanować pracownicy odpowiedzialni za bezpieczeństwo i porządek podczas tego meczu. 

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie