Matej Kazijski wrócił do Itasu Trentino

Siatkówka
Matej Kazijski wrócił do Itasu Trentino
fot. PAP
Matej Kazijski wrócił do Itasu Trentino.

Matej Kazijski został nowym siatkarzem Itasu Trentino - poinformował włoski klub. Dla legendarnego zawodnika jest to powrót do tego zespołu po kilkuletniej przerwie.

O tym, że Kazijski ma wrócić do Trentino, mówiło się od dłuższego czasu. W czwartek powrót Bułgara potwierdził klub, który poinformował o tym w oficjalnym komunikacie.

 

Zobacz także: Legenda Asseco Resovii wraca do polskiej ligi!

 

- To jest dla niego właściwe miejsce. Jestem pewny, że wniesie dużo zarówno do drużyny, jak i jeśli chodzi o współpracę z młodymi siatkarzami w szatni - powiedział Diego Mosna, prezydent Trentino. 

 

 

Kazijski, który w Trentino będzie występować z numerem "1" na koszulce, występował w barwach tego klubu przed laty. Najpierw w latach 2007-2013, a następnie 2014-2015 i 2016. Przez chwilę grał także na polskich parkietach, broniąc barw Stoczni Szczecin w 2018 roku. Grał też w Japonii czy Katarze.

 

36-letni przyjmujący w latach 2003-2012 występował w reprezentacji Bułgarii. Wraz z kolegami sięgnął między innymi po brązowe medale mistrzostw świata w 2006 roku i mistrzostw Europy trzy lata później.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie