Łukasz Jurkowski w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

Sporty walki
Łukasz Jurkowski w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"
fot.
Łukasz Jurkowski weźmie udział w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Komentator Polsatu Sport i prowadzący magazyn "Koloseum" Łukasz Jurkowski weźmie udział w 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Pierwszy mistrz federacji KSW i jeden z prekursorów MMA w Polsce zapewnia, że nie zamierza tylko "odhaczyć" odcinka, a powalczyć do samego końca.

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów tanecznych w Polsce. Emisja 12. edycji zaplanowana jest na jesień 2021 roku. W mediach społecznościowych ujawniane są nazwiska kolejnych uczestników. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Skrót walki "Jurasa" z Mariuszem Pudzianowskim (WIDEO)

 

"Juras" o udziale w programie tanecznym poinformował swoich fanów poprzez wpis na Instagramie. "Sam jestem bardzo ciekawy co z tego będzie, ale nie idę tam odhaczyć odcinka i do domu. Powalczymy" - napisał "Juras".

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz „Juras” Jurkowski (@jurasmma)

 

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" od września w poniedziałek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT. Dotychczas ogłoszono następujących uczestników: Oliwia Bieniuk, Piotr Mróz, Denis Urubko, Magdalena Kajra Kajrowicz, Sylwia Bomba, Kinga Sawczuk, Radek Liszewski i Wojciech Węcławowicz.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie